خبیر گفت: این روزها صحبت و حرف‌ها از پایان یافتن کار من در این نهاد و جایگاه معاون سیاسی استاندار است که در حد یک شایعه بیش نیست.

به گزارش اندیکانیوز، با تکیه زدن غلامرضا شریعتی به صندلی ریاست استانداری خوزستان گمانه‌زنی‌ها در خصوص تغییرات مدیران و همچنین معاونان در این مجموعه شدت گرفت.

بر این اساس در ماه‌های اخیر بحث‌هایی در برخی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی در مورد تغییر معاونان استاندار به‌ویژه خبیر معاون سیاسی اجتماعی و سیاحی معاون هماهنگی امور عمرانی مطرح بوده است. همچنین پیش‌ازاین گفته‌شده بود سیاحی معاون هماهنگی امور عمرانی از سمت خود استعفا کرده بود.

بااین‌وجود برخی رسانه‌ها از گزینه احتمالی و برخی دیگر از قطعیت حضور علی حسین حسین زاده ریاست دانشگاه علمی کاربردی در جایگاه معاونت سیاسی استاندار خوزستان سخن به میان آوردند.

فرج‌الله خبیر نیز که برای تودیع و معارفه فرماندار ایذه به این شهرستان سفرکرده بود در جمع خبرنگاران با اشاره به صحبت‌های این روزها در محافل مختلف در مورد پایان کار وی در استانداری خوزستان اظهار کرد: این روزها صحبت و حرف‌ها از پایان یافتن کار من در این نهاد و جایگاه معاون سیاسی استاندار است که در حد یک شایعه بیش نیست.

هرچند وی به‌صورت تلویحی به موضوع رفتن خود اشاره کرد و گفت «به‌هرحال هر مدیر برای رفتن روی کار می‌آید و قرار نیست تا انتها در یک جایگاه خود باقی بماند و من نیز باید کار خود را روزی به در پایان خدمت کردن ببینم» ولی پایان کار خود با مجموعه استانداری خوزستان را تکذیب کرد.

خبیر که بعد از برکناری مقتدایی قریب به شش ماه سرپرست استانداری خوزستان بود، متولد سال ۱۳۳۴ در شهرستان دهلران استان ایلام است.

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۷/۱۴ - ۴:۳۱

به نظر شما مهمترین مشکل مردم اندیکا در حال حاضر چیست؟

Loading ... Loading ...

تمامی حقوق این وبگاه متعلق به پایگاه خبری اندیکا نیوز می باشد :
buy vpn kharid vpn kerio vpn mobile vpn