طی روزهای گذشته اخبار مختلفی در مورد استعفای وزیر ارشاد منتشر شده است که البته همواره از سوی سخنگوی این وزارتخانه تکذیب شده است.

وزیر ارشاد در استانه استعفا؟
طی روزهای گذشته اخبار مختلفی در مورد استعفای وزیر ارشاد منتشر شده است که البته همواره از سوی سخنگوی این وزارتخانه تکذیب شده است.
اما خبرنگار سیاسی پایگاه خبری “انتخاب” گزارش داد، احتمال استعفای جنتی در روزهای اخیر افزایش یافته است.
براساس اخبار رسیده به “انتخاب”، عصر امروز جلسه ی فوق العاده معاونین وزارت ارشاد تشکیل شده و جنتی در این جلسه، از احتمال استعفای خود سخن گفته است.
جنتی به جز انکه با معاونین خود در این زمینه مشورت کرده، موضوع احتمال استعفای خود را با برخی اعضای خانواده اش نیز مطرح کرده است.
از سوی دیگر، منابع مطلع به “انتخاب” گفته اند، یکی از دلایلی که احتمال تصمیم جنتی را تقویت کرده، عدم حضور وی در سفر اخیر رییس جمهور به تایلند بوده است؛ سفری که پیش از انجام، نام جنتی در میان همراهان رییس جمهور دیده می شده است.
طی روزهای اخیر، مخالفین و منتقدین دولت درصدد القای اختلاف میان رییس جمهور و وزیر ارشاد بوده اند؛ اختلافی که به زعم مخالفین دولت، علتش “تضاد مواضع وزیر و رییس جمهور بر سر موضوع کنسرت” و همینطور “اصرار سخنگوی ارشاد بر مواضع متفاوت با دولت” بوده است.
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۰۷/۲۰ - ۶:۵۵

به نظر شما مهمترین مشکل مردم اندیکا در حال حاضر چیست؟

Loading ... Loading ...

تمامی حقوق این وبگاه متعلق به پایگاه خبری اندیکا نیوز می باشد :
buy vpn kharid vpn kerio vpn mobile vpn