اندیکانیوز: وزیر حج عربستان سعودی مدعی شد که این کشور از ایران دعوت کرده است تا در دیدارهای مربوط به سازماندهی برنامه حج سال 1438 حضور داشته باشد.

حج
به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری “آناتولی”؛ “محمد صالح بن طاهر” -وزیر حج عربستان سعودی- مدعی شد که این کشور از ایران دعوت کرده تا اوضاع اعزام حجاج خود به عربستان را سازماندهی کند و عربستان سعودی، از تمامی حجاج، عمره گزاران و زائران، بدون توجه به تابعیت ها و مذاهب آنها، استقبال می کند.
این اظهارات وزیر حج عربستان سعودی، که خبرگزاری رسمی این کشور”واس” نقل کرده است، به مناسبت آغاز دیدارهای زمان بندی شده با رؤسای هیئت های دفاتر امور حج بیش از ۸۰ کشور، با هدف سازماندهی اقدامات لازم برای اعزام حجاج از کشورهای اسلامی مطرح شده است.
“محمد صالح بن طاهر” گفت: “این دیدارها به دستور “ملک سلمان” –پادشاه عربستان- جهت بررسی و سازماندهی برنامه حج سال ۱۴۳۸ انجام می گیرد.”
وزیر حج عربستان درخصوص دعوت از هیئت امور حج ایران مدعی شد: “عربستان از حجاج ایرانی و حجاج تمام دنیای اسلام استقبال می کند. از هیئت امور حجاج ایران دعوت شده است تا در این دیدارها حضور داشته باشد.”
انتهای پیام/
تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۰:۴۷

به نظر شما مهمترین مشکل مردم اندیکا در حال حاضر چیست؟

Loading ... Loading ...

تمامی حقوق این وبگاه متعلق به پایگاه خبری اندیکا نیوز می باشد :
buy vpn kharid vpn kerio vpn mobile vpn