اندیکانیوز: با پیگیری های امام جمعه محترم شهرستان اندیکا مبلغ 500 میلیون تومان از طریق بنیاد برکت جهت تکمیل پروژه های نیمه کاره شهرستان اندیکا اختصاص یافت

حجت الاسلام و المسلمین موسوی امام جمعه شهرستان شهیدپرور اندیکا در خطبه ها نماز جمعه این هفته شهرستان اندیکا رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند و افزودند ایشان یار دیرین انقلاب و رهبری بودند و شخصیت ایشان از معدود افرادی بودند که نام و یادشان با انقلاب آمیخته است.  وجود ایشان در قبل و بعد از انقلاب سرمنشاء خدمات زیادی بودند. مردم نیز در تشییع جنازه آیت الله هاشمی سنگ تمام گذاشتند که از این بابت از عموم مردم تشکرمی کنیم.

خطیب جمعه اندیکا در ادامه از حضور مخفیانه برخی مدیران کل در شهرستان اندیکا ابراز گلایه کردند و یادآور شدند : متاسفانه طی مدت اخیر مشاهده شده که برخی از مدیران کل به اندیکا می آیند و به ما خبر نمی دهند . هفته گذشته یکی از مدیران کل به اندیکا آمد . دو روز در شهرستان ماند ولی به فرماندار محترم و اینجانب خبری ندادند. چگونه است که مسئولین شهرستان مسجدسلیمان متوجه می شوند و خبر دارند ولی ما در اندیکا اطلاعی نداریم؟ مگر این شهرستان صاحب ندارد ؟ از چه می ترسید که خبر نمی دهید؟ مگر من و فرماندار محترم جز رفع مشکلات مردم از شما چیز دیگری میخواهیم؟ چرا باید در روز تعطیل مراسم تودیع و معارفه مسئولی در اندیکا برگزار شود و به مسئولین شهرستان اندیکا خبری ندهند؟

امام جمعه اندیکا افزود : پیرامون انتصاباتی که قرار است در آینده اتفاق بیفتد خطاب به مسئولان امر از جمله استاندارمحترم خوزستان ، مدیران کل ، فرماندار ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و هرکسی که در این انتصابات نقشی دارد توصیه می کنیم در هر انتصابی به این نکات توجه داشته باشند : در انتصاب افراد خدا را در نظر بگیرید . مشکلات اندیکا باید در نظر گرفته شود .  در حوزه انتخابیه اوضاع شهرستان اندیکا اوضاع خوبی نیست ، اگر چه کارهای خوبی در سالیان بعد از انقلاب و خصوصا از زمانی که اندیکا به یک شهرستان تبدیل شده است صورت گرفته مانند پروژه های بنیاد برکت اما تا نقطه مطلوب فاصله داریم . توانمندی ها و تدین فرد را در نظر بگیرید . وجهه اجتماعی خوبی در بین مردم داشته باشد . کسی با سابقه بد نمی تواند مدیریت خوبی داشته باشد . روحیه انقلابی و جهادی داشته باشد و طبق فرمایش مقام معظم رهبری همه مسئولان باید انقلابی باشند .

حجت الاسلام والمسلمین موسوی ادامه داد : اندیکا فرصت آزمون و خطا نیست و باید از افراد توانمند و با تجربه استفاده کرد. در اندیکا روز تعطیل معنایی ندارد. تا زمانی که مشکلات وجود داشته باشند کار و تلاش باید ادامه داشته باشد و تلاش ها شبانه روزی باشد .

ایشان به هجمه هایی که از سوی برخی افراد به شورای نگهبان وارد می شود اشاره کردند و گفتند : هدف دشمنان از تخریب قوه قضائیه چیست ؟ شعارشان این است تخریب قوه قضائیه تا شب انتخابات… برخی ها حقوق های نجومی را بعنوان یک شبهه مطرح می کنند در حالیکه قوه قضاییه ما واقعا انقلابی عمل می کند. خصوصا رییس قوه قضائیه که یک مجتهد است و در پیگیری بعضی پرونده ها مجاهدت می کنند و انقلابی عمل کردند. بعضی ها نمیخواهند موضوع پرونده هایی شفاف باشد چون به ضرر خودشان است و به همین خاطر قوه قضائیه را تخریب می کنند.

امام جمعه شهرستان اندیکا در پایان اظهار داشت : طی سالیان گذشته با دستورمقام معظم رهبری بنیاد برکت مبلغ ۱۱۰ هزار میلیارد تومان جهت ساخت مساجد و پروژه های عمرانی به شهرستان اندیکا اختصاص یافت و پروژه هایی احداث گردید که برخی از آنها نیاز به تجهیزات داشتند یا کامل نبودند . با نامه ای که اینجانب به دفتر مقام معظم رهبری ارسال کردیم خواستار تکمیل این پروژها شدیم . با ارجاع این نامه بنیاد برکت کشور نماینده ای را به شهرستان اندیکا فرستادند و با اینجانب جلسه ای را برگزار کردند و با پیگیری هایی که داشتیم توانستیم مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان از طرف بنیاد برکت جهت تکمیل این پروژها جذب نمائیم . از آقای نوروزی مدیرعامل بنیاد برکت کشور و آقای رشیدی رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) صمیمانه تقدیر و تشکر می نمائیم.

 

 

جهت اطلاع از آخرین بیانات ، خطبه ها و برنامه های امام جمعه اندیکا در کانال تلگرامی ایشان عضو شوید :

آدرس : https://telegram.me/akbar_mousavi

تاریخ انتشار مطلب:۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۱:۱۵

به نظر شما مهمترین مشکل مردم اندیکا در حال حاضر چیست؟

Loading ... Loading ...

تمامی حقوق این وبگاه متعلق به پایگاه خبری اندیکا نیوز می باشد :
buy vpn kharid vpn kerio vpn mobile vpn